Knygų mugė gimnazijoje

 

„Pradžioje buvo žodis, ir jis vis dar neša savy Tiesą. Knyga – tyriausios išminties buveinė užrašytame žodyje. Žmogus – tos išminties šeimininkas, kartais žinantis ir suprantantis, o kartais žaidžiantis su ugnimi, nežinia ką kalbantis, nežinia ką darantis…“ – rašo leidykla „Nieko rimto“ savo internetiniame puslapyje.

Kovo 3 dieną Simno gimnazijoje šurmuliavo „Nieko rimto“ leidyklos knygų mugė. Tai renginys, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Pardavimų vadybininkas Lukas Lukoševičius 1–4 klasių mokiniams pristatė

naujausias leidyklos knygas ir atvežė „karvyčių“ linkėjimus. Vaikai susipažino su daugybe knygų, galėjo jas pavartyti ir įsigyti. Mums, suaugusiems, džiugu, kad knygutės „išskrido“ į pasaulį ir „susisuks“ jaukius lizdus žmonių namuose, apsigyvens vaikų kambariuose ir net kartais drauge su visa šeima „pusryčiaus“…

Džiaugiamės, kad dovanų gavome Selemono Paltanavičiaus knygą „Maži ežiuko sapnai“, kurią iliustravo Lina Eitmanytė-Valužienė – 2017 metais knygų vaikams kategorijoje ji pripažinta geriausia. O kuo kvepia sapnas ir kokios jis spalvos, vaikai sužinos perskaitę šią knygelę…

 

Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė