Sausio 13-oji ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje Sausio 13-sios rytą Laisvės gynėjų dienai paminėti languose sužibo žvakutės – ženklas, kad prisimename ir gerbiame už laisvę žuvusiuosius. Auklėtoja Danutė Pikūnienė paminėjimą pradėjo šiais žodžiais: „Laisvė nėra duotybė, todėl ją turime ginti bei puoselėti. Šalyje turi būti žmonių, kurie ne tik pasiryžtų, bet ir gebėtų ginti Tėvynę. Patriotiškumas prasideda nuo paprastų dalykų, vienas svarbiausių visomis prasmėmis – mylėti savo šalį, žinoti jos istoriją bei gerbti žmones, kurie kovojo už laisvę.“ Ugdytiniai klausėsi M. Nargilaitės pasakos „Teta iš miško“, kurią skaitė auklėtoja Irena Emartienė. Vaikai piešė ir spalvino neužmirštuolės žiedus, giedojo Tautinę giesmę ir tylos minute pagerbė laisvės gynėjus. Vėliau klausėsi E. Masytės dainos „Laisvė“.

 

 

Auklėtoja Danutė Pikūnienė