Rudenėlio šventė Ikimokyklinio ugdymo skyriuje

     Rudeninė saulė, droviai besidalindama priešpaskutiniais šiltais spinduliais, pakvietė vaikučius į lauką prisirinkti rudens gėrybių: spalvotų lapų, kankorėžių, obuolių ir kitų vaisių bei daržovių. Ugdytiniai kartu su tėveliais kūrė stebuklus artėjančiai Rudenėlio šventei. Darbeliai buvo spalvingi, įvairūs ir labai originalūs, todėl buvo įdomu stabtelėti ir pasižvalgyti.

     Rudenėlio šventė – kasmetinė mūsų tradicija – įvyko spalio 14 dieną: Ikimokyklinio ugdymo skyriaus darbuotojai ir vaikučiai susirinko į rudens akcentais papuoštą salę. Visus aplankė Rudenėlis ir Motulė Šalna, kurie papasakojo apie savo nuveiktus darbus. Po to Rudenėliui skirti žodžiai skambėjo iš vaikučių lūpų: jie dainavo, deklamavo eilėraščiais, žaidė žaidimus. Ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė iš rudens gėrybių sukūrė mandalą „Rudens mergelė Rudenė ir jos draugė kirmelytė Barborytė“. Šventės metu ugdytiniai pasisėmė optimizmo bei geros nuotaikos, pasidžiaugė rudens teikiamomis gėrybėmis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Irena Emartienė ir Natalija Kuraitienė