Šiais metais – auksas ir bronza

Lapkričio 8 ir 15 dienomis Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vyko Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų mergaičių ir berniukų, gimusių 2011 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos. Simno gimnazijos mergaičių komanda iškovojo taurę ir brozos medalius, o berniukų rinktinė tapo nugalėtoja. Geriausi žaidėjai: Smiltė Juškauskaitė (6 klasė) ir Matas Mortūnas (5 klasė) – buvo apdovanoti asmeniniais prizais. Gimnazijos berniukų rinktinė iškovojo teisę atstovauti Alytaus rajoną 2023/24 metų Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų kvadrato zoninėse varžybose, kuriose dalyvavo Alytaus miesto, Druskininkų ir Lazdijų mokyklų rinktinės.

                                                                                            Danutė Gudaitienė

                                                                                            fizinio ugdymo mokytoja metodininkė