3a klasė paminėjo „Dieną lauke“

 Gegužės 23 diena visame pasaulyje paskelbta „Diena lauke“, todėl 3a klasės mokiniai ir mokytoja Eglė Minevičė, dalyvaudami šioje akcijoje, pamokas pravedė lauke. Per lietuvių kalbos pamoką saulės atokaitoje sėdėjome ant pledo ir skaitėme, analizavome tekstą. Matematikos užduotis mokiniai „skynė“ nuo medžio šakų. Per pasaulio pažinimo pamoką trečiokai turėjo pasiruošti patalpas: berniukai ir mergaitės „statė savo“ palapines ir jose atliko paskirtas veiklas. Per paskutinę pamoką trečiokai priminė vaikystę… Nors šiais technologijų laikais mokiniai nebenori žaisti smėlyje, bet trečiokai, pamatę smėlio žaislus ir mokytojos paraginti, ėmėsi naujos veiklos smėlio dėžėje. Pamokos ir „darbo“ dienos pabaigoje mokiniai tarytum susitarę teigė, jog ši diena buvo pati linksmiausia, įdomiausia, nes viskas joje labai patiko.

Taigi kartais mokiniams reikia pakeisti aplinką ir parodyti, kad sunkius, „nenorimus“ dalykus galima atlikti kitoje aplinkoje, tada jie taps linksmi ir įdomūs.